(مسابقه سکس (طنز

این مسابقه از پشت در اتاق خواب برای شما گزارش میشه تیم کیر در مقابل تیم کس. تیم کیر با شورت مشکی و کاندوم میوه ای در سر سمت راست تصویر قرار داره. در مقابل تیم کس با شورت و سوتین قرمز ایستاده.بازی رو تیم کیر شروع میکنه بایه حرکت برق آسا از جناح چپ سوتین به گوشه ای پرتاب میشه . مصدوم رو زمین افتاده و بازیکن تیم کیر داره سینشو میمکه . حالا یه گاز از سینه میگیره داور این حرکتو ندید. کس یه جیغ کوچک میکشه. حالا نوبت تیم کسه که حمله کنه با چند حرکت کوتاه شورت رو از روی کیر کنار میکشه(طبق قوانین این حرکت کارت زرد داره). با یک حرکت ناگهانی کس کیر رو وارد دهن میکنه شروع به مکیدن میکنه(در لیگهای خارجی به این حرکت ساک زدن گفته میشه).در این لحظه گزارشگر که بازی رو از سوراخ کلید براتون گزارش میکنه کیرش تو دستشه.

حالا با یه تف بلند کف دستشو خیس میکنه. ادامه بازی : کس بدجوری ساک میزنه کیر در حال کنده شدنه . حالا کیر مرتکب خطا میشه و شورت کس رو از پشت میکشه و پاره میکنه. داور باید اینجا کارت قرمزشو نشون بده ولی بدلیل تاریکی اتاق چیزی نمیبینه و بازی ادامه پیدا میکنه. گزارشگر بازی کنار زمین با یه تف و همکاری داور چهارم دارن جق میزنن. حالا کیر از جاش بلند میشه دروازه بان کس معلوم نیست کجاست(پرده نداره)خط حمله کیر با زبون به سمت کس حمله میکنه و شروع به لیسیدن چمن محوطه جریمه میکنه.میئولین ورزشگاه باید به کوتاه کردن چمنهای جلو دروازه اهمیت بیشتری بدن . دستهای کیر از جناحین پستونهای کس رو میمالن. داور چهارم کنار زمین به شدت کیر گزارشگر رو میماله و درخواست تف میکنه. با یک حرکت تند و تیز گزارشگر محتویات حلقشو بالا میکشه و با فشار به سمت داور چهارم پرتاب میکنه . اونم با شیرجه دیدنی تف رو رو هوا میزنه و سراغ کیر گزارشگر میره و با سرعت بیشتری شروع به جق زدن میکنه.بر میگردیم به سوراخ کلید . کیر خیمه سنگینی رو دروازه کس زده و از چپ و راست زبونشو به چوچول کس میماله. کس با پرسی که داره روی تیم وارد میشه سر خط حمله کیررو به خودش فشار میده. خط حمله کیر عقب میکشه حالا نوبت خط میانیه که خودی نشون بده. کیر خودش مستقیم وارد عمل میشه و با یه شوت سنگین از راه دور خودشو به جلو دروازه کس میرسونه .

تا الان هر کاری که تیم کیر کرده یا به تیر خورده یا به اوت رفته. با یه حرکت فریبنده کیر وارد کس میشه ولی داور هنوز گل رو قبول نکرده.در همین لحظه تیم بازیکن تیم کس به زیر خایه میزنه . این حرکت خطاست داور نقطه پنالتی رو نشون میده. دروازه کس سنگربان نداره و پنالتی به دروازه خالی زده میشه.بازیکن تیم کیردور خیز میکنه و کیرو میشوته به سمت چارچوب و کیر وارد گل میشه ولی باید حداقل نصف کیر از خط دروازه عبور کنه تا گل قبول بشه. حالا میبینیم کیر تا ختنه گاه توی کسه. کیر پیشروی میکنه و تا نصفه رفته توی کس.ولی هنوز داور سوت نزده. کیر با یک حرکت برق آسا تا بیضه گاه تو میره.تیم کس مقاومت میکنه و تیم کیر به طور منظم تا دروازه کس عقب نشینی میکنه و دوباره وارد کس میشه. کس به شدت داره آب میده وزیر فشار کیر نمیتونه استقامت کنه و کیر بیشتری میخواد.حملات کیر شدیدتر میشه حالا با یک حرکت محکم آبشو توی کس خالی میکنه. داور گل رو صحیح اعلام میکنه و به نقطه وسط زمین کون اشاره میکنه در همین لحظه سوت پایان نیمه اول بازی کیر با کس به صدا در میاد. آب از لب و لوچه کیر گزارشگر آویزونه و داور چهارم خیس شده.تا دقایقی دیگر با گزارش نیمه دوم که در زمین کون برگزار میشه در خدمت شما عزیزان هستیم. به پیامهای بازرگانی توجه فرمایید.

************ پیامهای بازرگانی ************

تبلیغ شماره 1 : آیا از کیر کوچک خود خجالت میکشید؟ آیا کس مورد علاقه خود را نتوانستید پاره کنید؟ آیا میخواهید کیرتان عرض خیابان را ببندد؟ آیا میخواهید وقتی راست کردید کیرتان به زیر چانه تان برخورد کند؟ یک ضرب المثل تخمی انگلیسی هست که میگه : ” LONG IS BIUTEAFUL ” یعنی: ” دراز قشنگه”. ما شما را اسکول فرض کرده و 100 عدد قرص به درد نخور را با قیمت استثنایی 280 هزار تومان داخل پاچه تان جا میکنیم. اگر از تبلیغ اون یکی شبکه هم خرید کنید . مسئولیت آن با تخممان میباشد .

تبلیغ شماره 2 : آیا پشم کستان انبوه شده است؟ آیا دستگاه چمن زن در آن گیر میکند؟ ما راه آنرا پیدا کرده ایم و مجانی در اختیارتان قرار میدهیم . شما با یک کس و کون صاف و بدون مو به اندازه یک بسته واجبی با یک کاسه آبگرم فاصله دارید . پس همین الان واجبی رو آب بگیرید و بر روی پر و پاچینتون قرار بدید . خانمه وسط آگهی تبلیغاتی : ” شوهرم همیشه ازم ناراضی بود . موقع سکس میگفت نمیتونم از لای شمشادهای توی شورتت رد بشم و به کست برسم اما حالا کرم موبر واجبی مشکلمو حل کرده ، بسته ای 300 تومن میخرم و خیلی راضیم .” قیمت استثنایی فقط 79 هزار تومان اگه اسکول بشید و تا آخر همین ماه خرید کنید ما یه کرم موبر واجبی دیگه مفت و مجانی محض رضای خدا به شما هدیه میکنیم .

*****************************************************************

با سلام خدمت تمام تماشاچیان و بینندگان تلویزیونی عزیز بازی در نیمه دوم شروع شده . تیم کیر در این نیمه از چپ به راست و تیم کس که در گیرنده های سیاه و سفید با سوتین روی سینه مشخص میشه از راست به چپ بازی میکنن. تیم کس بازی رو به زمین کیر میکشه . شورت تیم کیرو با یک حرکت تهاجمی تا زانو پایین میکشه . معلومه در تمرینات روی این حرکات کار شده. یک حرکت ترکیبی دیگه از تیم کس بازیکن تیم کیر رو هل میده روی تخت و در حالی که وضعیت متعادلی نداره با یک حرکت عالی شوت رو کامل از پای بازیکن تیم کیر بیرون میکشه. حالا از سمت راست پستونشو تو دخن بازیکن کیر میکنه. لیس میزنه . مربی تیم کیر قبل از بازی اعلام کرده بود از تاکتیک لیس استفاده نمیکنن و فقط میمکن. دست بازیکن کیر از بین پاهای کس عبور میکنه . با یک حرکت یک و دو انگشتاش از بالای دروازه کس به اوت . . . . . . نمیره.

بازیکن دست کیر مالک میدانه با دو انگشت تو محوطه شش قدم به سمت سوراخ کون میره . حالا یک تف بلند از خط دفاع کیربه روی دروازه فرستاده میشه .بازیکن دست کیر با یک پرش بلند تف رو رو هوا میزنه . و با یک حرکت نرم تو سوراخ کون جا میگیره یکی از بازیکنان تیم کیر به یاری هم تیمیش میاد و دو نفری راه کون رو بازمیکنن . در اون گوشه زمین بازیکن تیم کس به شدت داره کیرو میمکه و با خایه هاش بازی میکنه. بازیکنان دو تیم نباید انقدر با هم کل کل کنن و به اصل بازی بپردازن. داور چهارم کنار زمین دوباره دست به کار میشه و سراغ گزارشگر میاد. گزارشگر با یک تف 200 گرمی داور چهارم رو مستفیذ میکنه و با شدت به کیر گزارشگر جق میزنه. حالا کون با حرکت آکروباتیک گوز تمام تلاش تیم کیرو به باد میده. هر چی تیم کیر رشته بود، پنبه شد. دوباره یک تف بلند رو محوطه جریمه کون فرستاده میشه خود کیر وارد عمل میشه و داره در پیشونی خط حمله انجام وظیفه میکنه با یه برگردون سر کیر با تف برخورد میکنه و با هد توی کون قرار میگیره . حالا کیر با جدیت تمام میخواد سوراخ کون رو فتح کنه . کون مقاومت میکنه. و فشار کیر بیشتر میشه . تیم کیر خیمه سنگینی روی دروازه کون زده .

کون فشار زیادی رو تحمل کرده وهنوز تسلیم نشده . کمر و کفل از تیم کیر به کمک میان و شروع به حرکت میکنن. کون بالاخره تسلیم میشه و دروازه کون باز میشه . کیر به سرعت داره حرکت نوسانی انجام میده. بازیکن تیم کس با عصبانیت داره چمنهای اطراف دروازه خودی رو چنگ میزنه و یه چیزایی میگه. انگار داره ارضا میشه . آب کس محوطه شش قدمو سفید میکنه. و کیر هم با فشار از کون خارج میشه و آبشو روی پیست دو و میدانی باسن میریزه.داور به نشانه گل دوم سوت میزنه و بازی با نتیجه دو بر صفر به سود تیم کیر خاتمه پیدا میکنه . کاپیتان تیم کیر از شدت ضعف روی زمین ولومیشه. کنار زمین گزارشگر یک بار دیگه آبشو روی داور چهارم تخلیه کرده و به خاطر بی حالی از جلو سوراخ کلید کنار میره.
اخبار : “”” بازیکن تیم کیر در جریان بازی دیروز بین تیم کیر و کس از اسپری و قرص تاخیری استفاده کرده بود که به همین دلیل نتیجه بازی سه بر صفر به سود تیم کس اعلام شد.فدراسیون ورزشهای گایشی در اطلاعیه ای بشرح زیر استفاده از اسپری ، قرص ، ژل و …. ممنوع میباشد. تنها روان کننده مجاز بزاق با غلظت کمتر 20 درصد عنوان شده است. “” منتظر گزارش بعدی باشید.

نوشته: محسن

دیدگاهتان را بنویسید