سکس اول من در پاتایا

اوایل زمستون پارسال بود که با کشتی به تایلند سفر کردیم و طی فرصتی , با چند تا از پرسنل کشتی , به شهر معروف پاتایا که در فاصله نیم ساعتی ما بود , رفتیم.
این شهر واقعا پر از فاحشه هست و هر آن اراده کنی , میتونی دست یکیشو بگیری و ببری برای سکس.
با دوستان , 6 نفر میشدیم قرار گذاشتیم فاصله عصر تا آخر شب تو دیسکو و بار ها بگذرونیم و همگی سیخ کرده بودیم که که آخر شب هر کدوم یه کس بکنیم .
تو چند ساعتی که ول می گشتیم , دائم آبجو می خوردیم و میرقصیدیم و کس های رنگارنگ رو نگاه می کردیم و گیج شده بودیم که کدومو انتخاب کنیم.
حدود ساعت 11 تا 12 , دوستان که حسابی خسته شده بودن هر کدوم یه دخترو نشون کردن و پول دادن و غیبشون زد , معمولا دخترا رو به هتل های ارزون قیمت میبردن.
فرشید همراه من بود نوبتش شده بود که انتخاب کنه و بره دنبال حال و حولش ؛ یه دختر رو پسندید اما وقتی داشت پولش رو میداد , دختره اشاره کرد به من و گفت که میخوام با تو بیام ! , میخوام با تو … !!!

درحالی که فرشید خیلی خوش چهره تر بود و من نه قیافه دارم و نه هیکل و نه هیچ جذبه ای !
خلاصه برای اینکه پول فرشید هدر نره , قرار شد این دختره رو من ببرم و فرشید یکی دیگه انتخاب کنه …
از اونجا , فرشید ازمون جدا شد و من و دختر خوش قیافه ( به اسم جوی ) راه افتادیم.
جوی ترتیب تاکسی رو داد , ( تاکسی یه وانت بود که معمولا تو پاتایا اکثرا باهاش تردد می کنن و از هوای خوب لذت میبرن ).
از وقتی پشت وانت نشستیم , جوی هم به من چسبید و منو بغل کرده بود و یه شوق عجیبی تو چهرش میدیدم که برام جالب بود , مدام می خندید و حرف میزد و سئوال می کرد و همه جای منو لمس می کرد و … , فقط لب نگرفتیم که اونم خودم نخواستم.
10 دقیقه بعدش , به جای خلوتی رسیدیم , ظاهرا جوی به راننده آدرس داده بود , یه مهمانسرای خلوت و دنج بود , ساعت 12:30 شده بود و تو اون محل سکوت خاصی , نگرانم میکرد !
جوی با مسئول اونجا صحبت کرد و یه اتاق گرفت ,
من که تمام شب رو آبجو خورده بودم , داشتم تو خودم می شاشیدم , زود رفتم سراغ wc و تخلیه کردم.
وقتی اومدم بیرون , جوی روی تخت دراز کشیده بود .لامپ خاموش , و اتاق با نور تلویزیون , کمی روشن بود . بدنم داغ بود , هم بخاطر آبجو , هم بخاطر یه قرص که نیم ساعت قبلش خورده بودم , ( این قرص رو یکی از دوستان داده بود , میگفت زمان سکس رو زیاد می کنه , منم که زود ارضا میشدم , ترجیح دادم یکیشو بخورم )
اون قرص تپش قلبمو هم زیاد کرده بود و احساس گرما میکردم.
منم اومدم کنار جوی , روی تخت ولو شدم ,از ولگردی اون شب , حسابی خسته شده بودم و بیشتر از اونی که میل سکس داشته باشم , میل به خواب داشتم !
سقف رو نگاه می کردم , آینه بزرگی به سقف چسبیده بود ( شاید برای بهتر شدن سکس گذاشته بودن ) , احساس خاصی داشتم , دفعه اولم بود که تو همچین موقعیتی قرار میگرفتم , تو حال و هوای خودم بودم که جوی با لحن ملایمی گفت: منو نمی خوای؟!
( شاید مرد های دیگه از همون لحظه اول بهش حمله میکردن ولی من هنوز لمسش نکرده بودم و این یه حس منفی بهش داده بود ). , بهش گفتم که فقط کمی خسته ام و..
خم شدم روش و بالای سینه هاش که کمی لخت بود رو بوسیدم. و چند تا بوس به گردنش و بعدش صورتش.
(هر دو هنوز لباس تنمون بود.)
جوی تقریبا انگلیسی رو میفهمید و مدام باهاش حرف میزدم که رابطمون گرم بمونه , اون هم با چهره ای خندون که شیطنت خاصی رو نشون میداد , از حرف هامون استقبال میکرد

30 سالش بود ولی چهره 25 تا 26 ساله ای داشت , قد حدودا 170 و باریک اندام , چهره ای دلنشین ( برعکس اکثر تایلندی ها ) , و موهای خیلی صاف تا روی شونه هاش .

روی تخت , باهاش بازی میکردم و می بوسیدمش , همه جای صورتش رو بوسیدم بخصوص لبش رو , مخصوصا که علاقه خاصی به خوردن زبون داشت , بعد , گردنش رو تا پایین , تا لبه سوتین بوسیدم و خودش , تاپ رو از تنش دراورد , گفتم که سوتین هم همون موقع در بیاره , کمی شرم تو چشاش میدیدم , بعدش فقط سوتین رو ار پشت کمرش باز کرد و همون حالت گذاشت , منم به بوسیدن بالای سینه ادامه دادم و سوتین رو کاملا کشیدم پایین , تا جایی که سینه ها کاملا پف کرده , جلوی چشام بودن , دفعه اولم بود که اینقدر واقعی و نزدیک میدیدم , حول شده بودم ؛ ممه ها رو جفت کردم و کمی فشار دادم , بعدش دیوونه وار نوکشونو مکیدم کمی مک میزدم و بعدش همه جای ممه رو می بوسیدم , تو چشاش نگاه که کردم , صورتش , شهوت رو نشون میداد , کف دستامو روی ممه ها گذاشتمو , دایره وار , ممه ها رو برای یه دقیقه مالیدم , حسابی نرم بود و لذت میبردم , نوک ممه رو لایه انگشتام فشار میدادم و می مالیدم , چشاش رو میبست هیچی نمیگفت , و دوباره میبوسیدمش , از صورتش رو , تا سینه و تا شکم , تا لبه شلوارش ,بعدش بلند شدم و تیشرت خودمو دراوردم , با اشاره بهش گفتم دمر بخوابه ,

وقتی خوابید , شلوارک رو از پاش دراوردم و خودم اروم روش خم کردم , از گردنشو بوسیدم, شونه ها , بازو ها , .. که یهو گفت : ببین 2 تا تتو دارم , ببین قشنگه؟!
بعد جای تتو ها که یکی پشت کتف و یکی بالای باسن بود بهم نشون داد و خیلی هم حال میکرد وقتی ازش حرف میزد , منم ازش تعریف کردم و بوسیدنش رو ادامه دادم کمرش رو بوسیدم تا پایین تر , تا تتوی باسنش , وقتی باسن رو میبوسیدم , قلقلکش گرفت و یهو از جا بلند شد , گفت که نمیتونه حس قلقلک رو تحمل کنه , وقتی برگشت و طاقباز خوابید , خیلی شیطون شده بود , منم میبوسیدمش , تا شورتش , که حسابی پف کرده بود , پاهاش رو بهم چسبونده بود , بین پاها , زیر شرت مشکی , کسش خیلی پف کرده بود و دیدنش , منو حشری میکرد , از رو شرت بوسیدم , بعد از رون های خیلی نرم و ظریفش , بوسیدم تا بالا تا کشاله ران , که دیگه خودش , شرت رو دراورد منم کمکش کردم , خیلی زود دوباره پاهاش رو جفت کرد و نمیزاشت کسش رو خوب ببینم ,
من بیشتر از اینکه بفکر کردن باشم , از بوسیدن و شیطنت لذت میبردم , اون هم خیلی همراهی میکرد و حرف میزد ,

میتونم بگم ,اون شب بیش از 300 بار بوسیدمش , همه جای بدنش رو میبوسیدم , هر دو حال میکردیم , برام مهم نبود که با یه فاحشه سر و کار دارم یا دوست دختر یا هر چیز دیگه ای , فقط کاری که بهم حال میداد , میکردم .
وقتی دوباره رون های لطیفش رو میبوسیدم , همه حواسم به کس تپلش بود که یه شکاف کوچیک ازش پیدا بود منم زبونم رو بین ران و لپ های کس فرو می کردم و این کار حسابی بهش حال میداد تا جایی که گفت boom boom کنیم ( این اصطلاح واسه کردن استفاده می کنن ).
منو خوابوند رو تخت , شلوارمو دراورد , بعدش خم شد روم , و لب گرفتیم , زبونشو کرد تو دهنم و دیگه بی خیال نمیشد , همینجور دستش روی شرتم بود و با کیرم ور میرفت. بعد نوک سینه هامو بوسید و کمی گاز میگرفت ,
من که تا اون موقع , هیچ حسی رو نوک سینه هام نداشتم , موقعی که جوی منو میبوسید , خیلی حس خوبی بهم میداد , و کیرم سفت تر میشد ,
همینطور منو بوسید تا پایین , تا شرت , بعد اروم دستشو رو کیرم میکشید , کیرم داشت شرت رو پاره میکرد ,
شرتمو کشید پایین , چشای جوی باز شد , گفت , big …big
شرت و کاملا دراورد و با اون دستش , کیرمو گرفت که کیرم حسابی رو با بالا شد و بعد شروع کرد به لیس زدن سر کیر , و آروم کیر و تو دهنش می کرد و می مکید , هر دفعه بیشتر تو دهنش می کرد , خیلی آروم , ولی عمیق میکرد تو دهنش ,
حس فوق العاده ای داشتم , نمیتونستم خودمو کنترل کنم , تقریبا رو ویبره بودم !
2 دقیقه ای کیرم رو خورد بعدش تخم ها رو مکید , که این دیگه حسش قوی تر بود , من که اصلا نمی تونستم تحمل کنم و به خودم میپیچیدم , باعث تعجبش شده بود , دیگه بیخیالشون شد .
کنار تخت , کاندوم رو برداشت , روی پاهام نشسته بود و لبخند میزد , کاندوم رو روی کیرم کشید , کیرم داشت خفه میشد , اینقدر که کاندوم تنگ بود ! بعدش اروم اومد بالای کیر شق شده ی من !
همینطور که تو چشمای من نگاه میکرد , کیرمو زیر کسش تنظیم کرد و نشست روش و گفت : easy easy ( یواش )

کیرم رفت تو یه تونل تنگ و گرم .
اروم از رو کیرم بلند شد و دوباره نشست و ….
حرکات کمرش فوق العاده بود , وقتی می نشست , کیرم تا ته کسش میرفت تو و حتی خودشو فشار میداد تا حسابی به ته کسش بره , بعد بلند میشد و دوباره…
از اول دلم خوش بود که قرص خوردم و یه سکس طولانی خواهم داشت , ولی انگار اینها همش کشک بود , با این کاری که جوی میکرد , من 2 دقیقه هم دووم نمیاوردم ,
حرکاتش تند و تند تر شده بود و منم خودمو باخته بودم , دیدم که نه , جلوی آبم رو نمیشه گرفت ! اون هم از چهره من خونده بود که داره دخلم میاد , خیلی سکسی تر بالا و پایین میرفت و آخ و اوخ می کرد .
هر کاری کردم , نشد , آبم با فشار زد بالا , محکم گرفتمشو نزاشتم از روم بلند بشه , اونم خودشو فشار داد روم , وقتی خالی شدم , یواش از رو کیرم بلند شد و خندید ,
گفت : زود ارضا شدی که !

کاندومو دراورد و بعد رفت دوش گرفت , منم مثل شفته ی وا رفته , رو تخت ولو شده بودم ,
بعد از اون رفتم دوش گرفتم ,
اومدم بیرون دیدم زیر پتو رفته و تی وی نگاه می کنه و می خنده .
پیشش خوابیدم , 1 دقیقه نگذشته بود که دستش اومد رو کیرم ! و شروع کرد به بازی !
گفت : این که هنوز نخوابیده ! ( احتمالا ار اثرات همون قرص بوده )
کیرم تو دستش بود و باهاش ور میرفت , حرف میزد و خنده های شیطنت آمیز و ….
منم باهاش بازی می کردم و می بوسیدمش ,
10 دقیقه بعد , کیر من شده بود مثل اول , سیخ !
اونم گفت بیا دوباره بوم بوم !
این دفعه هم سینه هامو گاز میگرفت و بعدش میبوسید تا کیرم , ساک زد و …
و باز هم حسش اینقدر قوی بود که نمی تونستم تحمل کنم , یه لذت خیلی زیادی داشت !
کاندوم و کشید رو کیرم , اینبار هم مثل قبل , حس کردم آبم زود میاد , اما
این بار تند تر رو کیرم بالا و پایین میرفت , و ظاهرا اثر اون آبجو ها هم داشت خودشو نشون میداد . اصلا آبم نمیومد , و حسابی حال میکردم ,
باسنش رو باز کرده بودم و اون روی کیرم هدایت می کردم , به باسنش چنگ میزدم ,.
بعدش اون طاقباز خوابید و من اومدم روش , کیرمو تا ته کسش فشار میدادم که دیگه جلو تر نمیرفت , اون هم حال میکرد , حسابی تند تند و محکم می کردم و هر چند تا صربه ای که میزدم , یه بار فشار میدادم و نگاه میداشتم , اون هم که ناله ای از رو لذت میکرد !
بعد گفتم 4 دست و پا بشه , اونم شد , با اشتیاق این کارو کرد , من که کاملا کنترلم رو از دست داده بودم , کیرم فرستادم وسط کونش , خودش سر کیر رو گذاشت رو سوراخ و کیرم لیز خورد تو کسش , این بار سوراخش خیلی تنگ شده بود , و کیرم تا ته کس نمیرفت , عوضش خیلی لذت میبردم , کمرش رو گرفته بودم و کیرم رو میدیدم که چطور تو سوراخ تنگ میره تو.
خودمو خم کردم روش و بغلش کردم , اینطور کمرش رو زیر شکمم حس می کردم , خیلی حال میداد , یکی از ممه ها هم دستم بود که چنگ میزدم , جوی هم ملافه رو چنگ زده بود و تو یه عالم دیگه بود .
پوزیشن خسته کننده ای بود , خودمو بهش فشار دادم , اون هم کاملا دمر شد , روی باسنش نشسته بودم و کیرم خیلی راحت تو شکاف باسنش میرفت تو کسش , خیلی لذت بخش بود. تقریبا بریده بودم , انرژی نداشتم دیگه , از طرفی اصلا آبم نمیومد.

دلم می خواست استراحت کنم ,
بهش گفتم دوباره طاقباز بشه , کیر رو کردم تو کس , , پاهاشو روی شونه هام گذاشتم , اینطور کسش تنگ تر شد , هر چی انرژی داشتم , گذاشتم واسه تلنبه زدن , حسابی محکم کردمش که دیگه به زبون خودشون یه چیزایی می گفت و آه و و اوه می کرد …
بعدش رونش رو باز کردم , دستم رو بهش تکیه داده بودم , و همه وزنم روی کیر , توی کسش بود و اینقدر محکم کردم که آبم فوران کرد تو کاندوم , منم کیرمو تا ته کس فشار دادم و بی حال شدم.
خفن حال کرده بودیم , اون هم قیافش شاد تر شده بود …
باز هم زحمت کاندوم رو کشید و رفت حموم , بعدش هم من رفتم …
کیرم خواب نداشت انگار , 10 دقیه بعدش خیلی خشته بودم , هر 2 رو تخت بودیم , ولی مگه جوی بی خیال میشد ؟!!! البته که نه ! میگفت این هنوز نخوابیده ( کیرم ).
من که بیخیال سکس شده بودم , به پهلو خوابیده بودم , اون هم پشتش رو به من کرد , و کونش رو چسبوند به کیرم , شروع کرد به مالیدن کونش به کیرم , کون کوچولوش , خیلی نرم بود و لطیف , وقتی خودشو میمالید بهم , کونش باز میشد , و کیرم , کسش رو حس میکرد .. اینقدر کونشو مالید تا کیرم کمی جون گرفت و سانس 3 , نفس هر 2 ما رو گرفت
سانس سوم تفریبا 40 دقیقه بعد از دفعه دوم بود اگر چه آبم خیلی کم بود ولی حس ارضا شدنم خیلی شدید بود ,

دفعه اولم بود که 3 بار پشت سر هم ارضا میشدم ,
بعد از اون که ساعت حدود 4 شده بود , مثل یه بچه کوچولو , تو بغلم خوابید و منم تا 10 دقیقه فقط نوازشش میکردم , خیلی پوست لطیفی داشت , خیلی ازش لذت بردم و برای همین سعی کردم حد اقل خواب راحت و خوبی داشته باشه …
امیدوارم اون هم به اندازه , لذت برده باشه !
خاطره خوبی برام بود و هست.

نوشته: xed

دیدگاهتان را بنویسید